Współpraca z Australią

Orbis Cannabis Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem, którego celem jest rozwój na rynku towarów i usług związanych z możliwościami, jakie daje uprawa konopi. Rozwój ten to zarówno obsługa producentów surowców z konopi, ich przetwórców, odbiorców, jak i tych podmiotów, których celem jest inwestycja finansowa w rynek konopny na świecie.

Rozwój taki jest możliwy przez nawiązywanie współpracy z podmiotami obecnymi już na rynku konopnym, w tym z firmami konsultingowymi istniejącymi w różnych regionach świata. Dobra współpraca buduje dobrą usługę. Pozyskiwanie wiedzy i doświadczenia, które cechuje różnorodność, innowacyjność, to gwarancja uzyskania towaru najwyższej jakości.

Orbis Cannabis Sp. z o.o. aby sprostać postawionym jej celom i oczekiwaniom nawiązała współpracę z Pharma Consultants AU.

Pharma Consultants AU to australijska butikowa firma konsultingowa, której celem jest świadczenie usług konsultacyjnych dla organizacji wchodzących na nowe rynki farmaceutyczne. Konsultanci farmaceutyczni oferują usługi od nasion do sprzedaży w branży medycznej konopi dla producentów, hodowców, lekarzy, badaczy i entuzjastów.

W celu poznania naszego nowego partnera zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami oraz do odwiedzenia strony internetowej: https://www.pharmaconsultants.com.au/