Udział Orbis Cannabis w konferencji: “Central European Cannabis Forum” w Warszawie

W dniu 23 października 2019 r. Patrycja G. Bartosz – Burdiak w imieniu Orbis Cannabis Sp. z o.o. miała przyjemność uczestniczyć w panelu ekspertów podczas Central European Cannabis Forum organizowanego w Warszawie przez Bearstone Global Polska.

CECF jest istotną inicjatywą, której celem jest zrzeszenie inwestorów, lekarzy, producentów, wytwórców rynku konopnego w Polsce, a dla którego odbiorcą jest przede wszystkim pacjent.

Dwa dni wykładów, jak i paneli dyskusyjnych, w ramach których zasiadywali eksperci poszczególnych dziedzin, rozmów, wymiany kontaktów stanowiło odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie tego rynku w tego typu wydarzenia.

Na zapotrzebowanie to odpowiedziało również Orbis Cannabis Sp. z o.o. poprzez udział w panelu nr 7 – Rejestracja produktów konopnych i wątpliwości prawne (Registration of Products and legal concerns), podczas którego zostały omówione takie tematy, jak procedura rejestracji produktów zawierających wyższy poziom THC, jak i produktów konopnych zawierających kannabinoid CBD przy udziale THC poniżej 0,2%.

www.cecf.eu