Spółka Orbis Cannabis wchodzi na rynek konopi medycznych

W dniach 20 – 22 maja 2019 r. Orbis Cannabis Sp. z o.o. gościła współzałożyciela i wice prezesa zarządu Essenza Cannabis Pana Elazara Kaykov.

Essenza Cannabis jest spółką prawa greckiego, stworzoną przez osoby posiadające wiedzę, doświadczenie i pasję w tworzeniu rynku konopnego, budowane od przeszło 10 lat na przykładzie rynku izraelskiego. Essenza Cannabis powstała w 2017 r. z połączenia unikalnej wiedzy jej założycieli. Essenza Cannabis zamierza stać się znaczącym producentem i dostawcą wysokiej jakości medycznych produktów konopnych w całej Europie oraz na innych rynkach światowych. W marcu 2019 r. Essenza Cannabis oficjalnie otrzymała licencję od greckiego rządu na produkcję surowców konopnych.

Celem Essenza Cannabis jest współbudowanie rynku konopnego w Europie w oparciu o wysokie standardy pracy oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Dla osiągnięcia tego celu Essenza Cannabis stała się partnerem strategicznym Orbis Cannabis Sp. z o.o.

W dniach 20 – 22 maja 2019 r. przedstawiciele obu Spółek odbyli wspólnie liczne spotkania w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Płocku. Przeprowadzono rozmowy m.in. w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyborów Medycznych i Produktów Biobójczych, jak i w najbardziej znaczących polskich przedsiębiorstwach dystrybucji produktów leczniczych i medycznych, czy też w hurtowniach farmaceutycznych. Przedstawiciele Orbis Cannabis Sp. z o.o., jak i Essenza Cannabis mieli również okazję rozmowy z przedstawicielem środowiska lekarskiego, która zaowocowała istotnymi wnioskami w zakresie funkcjonowania polskiego rynku medycznego.

Do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Essenza Cannabis serdecznie zapraszamy na stronę spółki:

http://essenza-cannabis.com