Orbis Cannabis na uroczystej Gali Business Woman & Life i Fundacji Pani Ewy Błaszczyk “AKOGO?”

W dniu 18 czerwca 2021. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala zorganizowana przez wydawnictwo Businesswoman & Life Magazine. Kobiety biznesu, właściciele dużych firm i osobistości ze świata mediów spotkali się w Warszawie w hotelu Airport Hotel Okęcie.

 

Podczas Gali miała miejsce premiera książki “50 Inspirujących osobowości biznesowych” oraz aukcja charytatywna, z której dochód został przeznaczony na rzecz Fundacji Pani Ewy Błaszczyk “AKOGO?”. Gospodarzem Gali był Jacek Borkowski, aktor filmowy i teatralny.

Projekt powstał w celu niesienia pomocy. Do udziału zaproszono ludzi ze świata biznesu, z różnych dziedzin, głównie przedsiębiorczych kobiet z całej Polski, które swoją postawą, siłą i odwagą inspirują i motywują innych.

 


Z dumą i z przyjemnością informujemy, że Orbis Cannabis jest jednym z przedsiębiorstw, które dołączyły do projektu, zaś Patrycja G. Bartosz – Burdiak CEO Orbis Cannabis została wybrana, jako współautorka i bohaterka książki.

 

Orbis Cannabis miało przyjemną okazję zaprezentować swoje dotychczasowe osiągnięcia, nawiązać nowe znajomości, jak również ufundowało w prezencie dla każdego gościa Gali naturalne torby wykonane z 100% tkaniny konopnej z logiem Spółki.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zakupu książki “50 Inspirujących osobowości biznesowych”.

Dziękujemy redakcji Businesswoman & Life Magazine za zaproszenie do udziału w projekcie, to dla nas prawdziwy zaszczyt.