Jesteśmy pierwszą firmą konsultingową w Polsce, która jest wyspecjalizowana w obsłudze inwestorów rynku konopnego w Polsce i Unii Europejskiej.

Siła Orbis Cannabis to ludzie, którzy ją tworzą.

Orbis Cannabis Sp. z o.o. to
połączenie wiedzy i doświadczenia budowanego od lat przez jej założycieli.

Jednym z założycieli jest Dariusz Jan Nowak, który od wielu lat pełnił funkcję prezesa spółek rolniczych, w tym spółki akcyjnej, zarządzając przy tym gospodarstwem rolnym o areale około 3 tys. hektarów (produkcja roślinna i zwierzęca, bydło mleczne).

Drugim z założycieli jest Patrycja G. Bartosz – Burdiak. Jej wkładem w rozwój Spółki jest ugruntowane doświadczenie w obsłudze gospodarstw rolnych (od 2009 r.). Jako radca prawny świadczy również pomoc prawną w zakresie inwestycji w nieruchomości.

Orbis Cannabis Sp. z o.o. to także umiejętność dzielenia się swoją wiedzą. Założyciele Spółki są czynnymi prelegentami na konferencjach poświęconych rynkowi konopi w kraju i zagranicą, m.in:

– Central European Cannabis Forum w Warszawie 23.10.2019 r. – https://cecf.eu/

– III Międzynarodowa Konferencja Rolnicza i Sadownicza w Londynie 21.10.2019 r. – https://www.meetingsint.com/conferences/agriculture-horticulture/2019), 

Biorą również udział w publikacjach branżowych (Health Europa nr 11 – https://www.healtheuropa.eu/health-europa-quarterly-issue-11/93991/


Siła naszej firmy oparta jest o ugruntowane doświadczenie i wiedzę z zakresu konopi, jej realnego zastosowania i wprowadzenia na rynek, zarówno w postaci konopi medycznej, jaki i produktów opartych o materiał konopny przeznaczony dla przemysłu.