Każdy rok to czas rozwoju – małe podsumowanie

Orbis Cannabis to spółka, która stale rośnie i rozwija się.

Pierwszy rok istnienia spółki to tysiące pokonanych kilometrów, godziny rozmów z ludźmi z całego świata, litry wypitej kawy. W tym czasie nawiązaliśmy szereg stałych współprac z przedsiębiorcami z rynku konopnego.

Drugi rok naszej działalności skupił się na zbudowaniu siedmiu konsorcjów, których celem jest opracowanie i wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów konopnych lub rozwiązań technologicznych wspierających rynek konopny.

Trzeci rok – 2021 r. to kolejne ścieżki rozwoju. A wśród nich nasz własny produkt z segmentu konopi włóknistych.

 

Na swoim koncie mamy m.in. sukcesy takie, jak:

* wsparcie merytoryczne i prawne budowy zakładu przetwórstwa oleju konopnego ze standardem GMP dla międzynarodowego holdingu,

* utworzenie siedmiu konsorcjów, których celem jest opracowanie i wprowadzenie na rynek innowacji rynku konopnego. Wartość finansowania, zgodnie ze złożonymi wnioskami, to ok. 28,5 mln. zł,

* legalne wprowadzenie na polski rynek pierwszego produktu spożywczego z prawdziwą zawartością naturalnego CBD,

* otrzymanie przez współzałożycielkę Spółki prestiżowego tytułu bohaterki książki “50 inspirujących osobistości biznesu” wydanej przez Business Woman & Life.

* wsparcie konsultingowe dla producentów suplementów diety, produktów spożywczych,

* nawiązanie licznych relacji biznesowych w Polsce i na całym świecie.

 

Artykuł o nas można odnaleźć również na portalu Sukcesjestkobieta.pl

W zamieszczonym na w/w stronie wywiadzie opowiadamy o tym, jak rozwija się nasza Spółka i w jakim kierunku będziemy zmierzać.

Zapraszamy do lektury.