Innowacje na rynku konopnym.

 

Orbis Cannabis od IV kwartału 2020 r. rozpoczyna rozwój w nowym obszarze i tworzy dział „INVENTIONS”.

Dział „Inventions” stanowi Zespół osób z pasją i zaangażowaniem. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych produktów i rozwiązań dla rynku konopnego.

Nasz Zespół dostrzega potrzeby rynku i potrzeby naszych Klientów. 

Słuchamy, analizujemy, oceniamy i wyciągamy wnioski. 

Naszym celem jest wspieranie rozwoju rynku konopnego na świecie, a szczególnie w Polsce. Aby urzeczywistnić nasze cele budujemy koncept, badamy go, rozwijamy. Zapewniamy mu również ochronę prawną. Więc podejmujemy wszelkie czynności, aby urzeczywistnić jego wprowadzenie na rynek. Uważamy, że innowacje na rynku konopnym są niezwykle istotne. 

 

W chwili obecnej złożyliśmy do Urzędu Patentowego pierwsze zgłoszenie patentowe na nowy produkt. Produkt ten ma uzupełnić ofertę rynku konopnego.

W najbliższych dniach przedstawimy Państwu opis naszego produktu. Ta innowacja na rynku konopnym będzie również pierwszym projektem Orbis Cannabis, który przedstawimy, jako ofertę crowdfundingu międzynarodowego. To dlatego,  że wierzymy, że wspólnym działaniem możemy tworzyć nowe rozwiązania.

Orbis Cannabis rozpocznie tym samym nowy etap swojego rozwoju. Wejście na rynek crowdfundingu będzie tego rezultatem. 

Już dziś zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

Dział “Inventions” będzie prezentował na niej swój koncept wynalazku wraz z ofertą

inwestycyjną na jego rozwój oraz ofertą współtworzenia nowej rzeczywistości innowacyjnych produktów.

Na naszej stronie znajdą Państwo również link do kampanii crowdfundingu dla naszego projektu.

Równocześnie zapraszamy do współpracy przy rozwoju Państwa innowacji na rynku konopnym. Jesteśmy gotowi do przygotowania zgłoszenia patentowego Państwa projektu w celu uzyskania ochrony prawnej Państwa projektu. Służymy również pomocą w budowaniu kampanii crowdfundingowej. Takie działania zaś mają na celu zbudowanie silnej podstawy do wprowadzenia produktu na rynek. Kolejnym zakresem usług, jakim służymy, to znalezienie odbiorców produktu i zbudowanie trwałych relacji biznesowych z takimi odbiorcami.

Uważamy bowiem, że sukces Państwa produktu to również sukces Orbis Cannabis, którego głównym celem jest wsparcie rozwoju rynku konopnego.